МИ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ!

  Ваше ім'я:


  Email:


  Повідомлення:


  ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ПИТАННЯ

  Як до нас дістатися?

  Доїхати від Івано-Франківського автовокзалу до Буковеля автобусом і вийти в центрі (можна попросити водія пригальмувати біля готелю) Поляниці.
  Рухаючись власною машиною трасою H-09 біля села Татарів вам потрібно буде повернути за вказівником у бік Буковеля. Ви побачите готель праворуч у самому центрі села.

  Які умови бронювання номерів?

  Для того, щоб забронювати номер, потрібно внести передоплату (половина вартості всього замовлення). Змінити або зняти брон можна не пізніше ніж за 14 днів до заїзду. У разі порушень умов бронювання або не заїзду в заброньований номер сума первісної передоплати клієнту не повертається. Розрахунковий час – 12:00.

  Чи підходить готель для ділових подорожей?

  «Альтаїр» – це чудовий готель не лише для релаксу та знайомства з красою Карпат, а й для проведення невеликих конференцій. Тут є добре обладнаний зал, розрахований на 10 осіб.

  Чи можливе перебування в готелі з вихованцями?

  «Альтаїр» охоче приймає і гостей із вихованцями. Вартість проживання з останніми у кожному конкретному випадку розраховується індивідуально.

  Чим можна зайняти себе під час відпочинку у готелі?

  Персонал готелю організовує (потрібна попередня домовленість) для своїх гостей цікаві екскурсії. Подібні екскурсійні програми дозволять вам побачити три водоспади, подивитися на знамениті перевал та каньйон, побачити інші місцеві визначні пам'ятки. За бажанням, ви також зможете відвідати два музеї. А ще завжди відкриті для відвідування два джерела мін. вод та вольєр з тваринами (косулі, олені).

  Email:

  AltairBukovel@gmail.com

  Заїзд:

  з 14:00

  Адреса:

  Стаїще Участок 275, Буковель

  Виїзд:

  до 12:00

  ДЗВОНІТЬ НАМ

  +380506428085

  +380671423632

  Translate »